Prefabrik, Prefabrik Ev Ankara, Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Konut, Prefabrik Villa, Prefabrik Çelik Ev, Konteyner Ankara
Prefabrik Ev Ankara
Prefabrik Betopan Panel Evler
Prefabrik Betopan Panel Evler

Prefabrik Betopan Panel Evler ' i fiyatları ve modelleri açısından tercih edilme sebeblerindendir.Duvar, kapı, pencere ve diğer elemanları fabrikasyon olarak üretilen ve prefabrik betopan panel evin yapılacağı beton platform üzerine monte edilen konut Prefabrike hazır çelik evler amacına göre geniş ve uzunlukları değişken, istenilen her türlü yerleşim alanına uygulanabilecek şekilde çevre koşuları da dikkate alınarak imal edilmektedir.

Prefabrike bağ bahçe evleri, ses-ısı izolasyonu, yangın ve depreme dayanıklılığı bakımından uluslararası standart ölçülerinde hazırlanır. İsteğe göre değişik seçenekli malzemeler de kullanılır. Özel temel gerekmeden vinç ihtiyacı olmaksızın çevreyi kirletmeden kısa sürede monte edilir. Özellikle bağ evi,baçe evleri,yayla evi,hobi evleri,prefabrik villa,prefabrik dubles,prefabrik betopan panel yapılar,sandviç panel yapılar,prefabrik çelik ev, yazlık ev,prefabrik konutlar,prefabrik bina,prefabrik yapı,prefabrik ofis, kışlık ev, motel ve tatil köyleri için pratik ve ekonomik çözümdür.


Prefabrik Betopan Panel Evlerin Avantajları Nedir?

 

 


Prefabrik yapılar modüler olmasından dolayı daha önceden planlanarak ve ihtiyaçlara göre üretilebilir.
Prefabrik yapılar diğer yapılara göre çok daha pratik olup çok daha kısa sürede teslim edilebilir.
Prefabrike yapılar diğer yapılara göre daha esnektir ve depreme, zemin kaymalarına dayanıklıdır.
Prefabrike yapılar her isteye cevap verebilecek niteliktedir.
Prefabrikte odalar, balkonlar, banyolar istenilen yerlere yerleştirilebilir.
Prefabrik yapıların ısı ve ses yalıtımı diğer yapılara göre çok daha fazladır.
Her türlü alana ve büyüklüğe göre üretilebilmesi.
İsteğe göre değişebilen görünüm seçeneklerinin olması.
İstenmeyen ya da değiştirilmesi gereken bölümlerin çıkarılabilmesi veya değiştirilebilmesi.
Çevreyi kirletmeden ve etrafa rahatsızlık vermeden oluşturulması.
Temel gerektirmeden, tek katlı yapılar için zemine atılan grobeton üzerine kurulumu ve çok katlı yapılar için zemine atılan rayde temel üzerine kurulum imkanı.
Prefabrike yapının isteğe göre çatı kaplama malzemesinin ve duvar kaplama malzemesinin ham madde özelliğinden rengine kadar, birbirinden zengin olanakların tanınması imkanı.
Prefabrikte; trapez saç, single ve kiremit çeşitlerinin kullanılabilmesi.
Prefabrik yapıların iç ve dış duvarlarında fibercement, PVC, yalı baskı, sıvalı mantolama ve bisküit tuğla gibi çeşitlilik sağlayabilmesi.
Prefabrik evlerin ömrü en az 40 ila 70 yıl arasında değişmektedir. Prefabrik dendiği zaman genelde insanlarımızın aklına deprem evi yani basit yapılar akla geliyor. Fakat prefabrik yapılar hangi teknikle üretilirse üretilsin yaz-kış kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imal edilmektedir.

 

Prefabrik Ev Ankara
Türk Yapı, Prefabrik Ev Ankara, Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Firmaları, Prefabrik Çelik Ev, Prefabrik Hazır Ev, Konteyner, Güvenlik Kabini, Bekçi Kulübesi, Prefabrik Bina, Bekçi Kabin, Güvenlik Kulübesi, Çelik Ev, Prefabrik Villa, Prefabrik Konut, Prefabrik Bahçe Evi, Prefabrik Bahçe Kulübesi, Şantiye Konteynerı, Prefabrik Şantiye, Prefabrik İmalatı