menuicon Telefon

0312 395 76 40

googletrasnlate Facebook Twitter GooglePlus

Konteyner Evler

Prefabriğin Türkiye'de yaygınlaşmasını sağlayan Türk Yapı sizlere Konteynır Ev imalatı yapmayı sürdürmektedir.

Konteyner Evler oldukça kullanışlı sağlam dayanıklı yapılardır. Konteyner Evler dışarıdan bakıldığında normal betonarme evlerden hiç bir farkı yoktur. Aslında Konteyner Evler normal evlerden bir çok açıdan daha kullanışlı ve faydalıdır. Konteyner Evler ses ve ısı yalıtımı olduğu için gürültüden uzak sıcak bir ev ortamı sunmaktadır. Konteyner Evler hafif ve sağlam malzemelerden imal edildiği için nakliyesi ve montajı çok kolaydır.
Dünyada artık zamanın ve paranın önemi oldukça artığı için Konteyner Evler hayatınızda pratiklik kazandıracak ve cebinizin dostu olacak. 

Her cebe ve aileye uygun fiyatlarda Konteyner Ev üretimi yapmakta olan Türk Yapı Türkiye'de hemen hemen herkese büyük küçük Konteyner Ev sahibi yaptığı için bundan gurur duymaktadır.

Konteyner Evler siz değerli müşterilerimizin özel isteklerine göre de imal edilmektedir. Sizin yapmanız gereken sadece o hayalinizi süsleyen Konteyner Evi Türk Yapıya anlatmak ve gerisini Türk Yapıya bırakmaktır. Türk Yapı size Konteynır Evinizin 3 boyutlu projesini kağıda dökerek onayınıza sunacak eğer onayınızdan geçerse hemen hiç vakit kaybetmeden Konteyner Ev imalatını gerçekleştirmeye başlar ve kısa sürede hayalinizi süsleyen evi bulunmasını istediğiniz adrese teslim eder.

Sizlerde Konteyner Ev sahibi olmak istiyorsanız hemen Türk Yapıyı arayınız.