menuicon Telefon

0312 395 76 40

googletrasnlate Facebook Twitter GooglePlus

Prefabrik Betopan Evler

Prefabrik Yapı işlerinde profesyonelleşmiş olan Türk Yapı Ankara Ostim'de siz değerli müşterilerine Prefabrik Yapı hizmetleri sunmaktadır.

Prefabrik Betopan Evler dayanıklı sağlam ve kullanışlıdır. Bir çok çevre etmenlerinede dayanmaktadır. Bu dayanıklılığını Betopan denilen oldukça sağlam olan malzeme çimento ve ağıcın en mükemmel özelliklerini bir arada bulundurmaktadır. Çimentonun sağlamlığını ağacında esnekliğini kullanan Betopan malzeme yaptığımız Prefabrik Betopan Evlerin sağlamlığının temelidir.

Betopan malzeme tabi olduğu testlerde oldukça başarılı olmuştur. Bu teslerden biri çevre koşullarından doğan etkilere ve biyolojik ataklara karşı aşırı dayanıklıdır. Aşırı nemli yörelerde, yer üstünde ve gömülü durumda mantar ve küfe karşı hassasiyeti test edilmiştir. Yer üstündeki levhalarda mantar ve küfe rastlanmamış 8 yıl süre ile yeraltında gömülü kalan levhalarda bazı küflenme izleri belirlenmiştir. Ancak bu bozulma yüzeyde 0.9 mm kalınlıkta kalmıştır. Açık alanda böceklenme için yapılan testte, levhaların, böceklerden etkilenmediği saptanmıştır. Aynı zamanda deprem ve yangın gibi afetlerin testlerinden de başarılı olmuştur.

Prefabrik Betopan Evler son zamanlarda popülaritesi artmaktadır. Bunu sağlam, dayanıklı, kullanışlı ve düşük bütçeli olmasına borçludur.Her bütçeye uyun Prefabrik Betopan Ev imalatı yapmaktayız.

 Prefabrik Betopan Evler müşterilin isteklerine göre isterlerse özel tasarım olarak da hazırlana bilirler. Prefabrik Betopan Evler müşterinin istek ve arzuları karşılayacak şekilde 3 boyutlu bir şekilde kağıda dökülmektedir. Eğer müşteri projeyi kabul ederse hiç vakit kaybedilmeden imalat başlanır ve en kısa zamanda müşterinin istediği arsa üzerine Prefabrik Betopan Ev teslim edilir.

Sizde bir Prefabrik Betopan Ev istiyorsanız bizimle hemen hiç düşünmeden iletişime geçin.