menuicon Telefon

0312 395 76 40

googletrasnlate Facebook Twitter GooglePlus

Prefabrik Çelik Evler

Ankara Ositim'de uzun yıllardır Türk Yapı firması olarak siz değerli müşterilerimize Prefabrik Yapı hizmetleri vermekteyiz.

Son zamanlarda popüler olan prefabrik yapıların bu kadar popüler olmasının sebebi pratik, ucuz ve kullanışlı olmalarıdır. Bir çok alanda kullanıla bilen prefabrik yapılar örnek göstermek gerekirse Prefabrik Evler, villalar, iş yerleri, bekçi kulübeleri, şantiyeleri fabrikalar gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

 Gün geçtikçe prefabrik yapılara daha da çok talep gelmektedir. Türk Yapı olarak uygun fiyatlarda sağlam, dayanıklı ve kullanışlı Prefabrik yapılar yapmaktayız. Isı yalıtımlı olan Prefabrik yapılarımız kışın sıcak yazın ise ferah bir yaşam veya çalışma ortamı oluşturmaktadır.

 Prefabrik Çelik Evlerin diğer prefabrik evlerden tek farkı çelik olduğu için biraz daha sağlam olmasıdır. Prefabrik Çelik Evlerin imalatını Türk Yapı olarak kendimiz gerçekleştirmekteyiz. Prefabrik Çelik Ev imalatı yaparken müşterimizin hayatını en rahat ve kolay şekilde yaşayabileceği şekilde tasarlamaktayız. Tabi ki de her kişinin aklında rüyalarını süsleyen bir ev modeli vardır. Türk Yapı olarak müşterilerimize değer verdiğimiz için bu rüyalarını süsleyen Prefabrik Çelik Ev modelini öncelikle 3 boyutlu olarak kağıda döküyoruz ve müşterimize sunuyoruz. Eğer sunduğumuz Prefabrik Çelik Evin projesi onaylanırsa hemen  imalat aşamasına geçilmektedir. Kısa süre içinde müşterimizin özel isteği üzerine tasarladığımız Prefabrik Çelik Ev tamamlanmış olur.

Sizde biz Prefabrik Çelik Ev Sahibi olmak istiyorsanız bizi arayınız.